Centrum Odczynników Chemicznych UQF
REAGENT SYSTEM GROUP SALES
Start (Cennik) Regulamin Składanie zamówień Pomoc (FAQ) Kontakt

POMOC
najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Pytanie Odpowiedź
Dlaczego stosowanych jest tyle różnych dopłat? Staramy się pokazać Klientom wszystkie składniki ceny towarów, tak by to Klient wybrał najbardziej korzystny dla niego wariant zamówienia. Inne firmy ukrywają dodatkowe koszty w cenie towaru i Klient zmuszony jest prosić zawsze o specjalną ofertę, gdy chce zakupić większą ilość odczynnika. U nas można samemu zbudować sobie najlepszą ofertę, a wszystkie koszty dodatkowe są podane w Regulaminie (opłata za pakowanie, opłata za wysyłkę, opłata za usługi detaliczne, opłata za przyspieszenie realizacji).
Dlaczego ceny z ofert e-mailowych czasem dość mocno różnią się od orientacyjnych cen podanych na stronie internetowej? Różnica taka może mieć kilka przyczyn. Po pierwsze może mieć na to wpływ zmiana kursu walut (dla odczynników lub surowców importowanych). Po drugie dla odczynników produkowanych z metali szlachetnych lub pierwiastków rzadkich, istotne są aktualne ceny giełdowe surowców (a te mogą się wahać nawet o kilkaset procent w skali roku). Po trzecie, większość cen to ceny hurtowe, przygotowane dla odbiorców, którzy kupują przynajmniej kilkadziąt opakowań jednostkowych. Nasze laboratorium wytwarza zwykle nieco większe ilości odczynników, dlatego czasem posiadamy zapas danego asortymentu i może być on sprzedany detalicznie po cenie hurtowej (czyli niższej). Jeżeli jednak na magazynie brakuje danego towaru, to jego wytworzenie w ilościach jednostkowych jest bardziej kosztowne co oznacza wyższą cenę dla Klienta.
Czy mogę zamówić mniejsze (lub inne) opakowanie odczynnika niż podano w cenniku? Tak, oczywiście! Jesteśmy w stanie pod zamówienie Klienta przygotować dowolne naważki odczynników chemicznych (nawet bardzo małe rzędu miligramów, mikrogramów, mikrolitrów). Prosimy jednak pamiętać, że przygotowanie naważki 10 mg może być droższe niż cena 10 g substancji, gdyż na cenę ma wpływ koszt robocizny wykwalifikowanego pracownika.
Czy można u Państwa zamówić nietypowe roztwory wodne lub alkoholowe (lub w innym rozpuszczalniku)? Jak najbardziej! Wykonujemy roztwory zarówno wodne jak i metanolowe, etanolowe, acetonowe a także w innych rozpuszczalnikach (ciekły amoniak, toluen, chloroform, stopiona siarka, rtęć itd.). Jedynym ograniczeniem są prawa fizyki (czyli rozpuszczalność danego odczynnika w rozpuszczalniku).
Co zrobić jeżeli nie znalazłem odpowiedzi na pytanie, które chcę zadać? Prosimy o przesyłanie zapytań na adres e-mail Biura Handlowego - szczegóły w zakładce KONTAKT

Copyright © United Quantum Factory sp. z o.o. 1999-2021 | POLSKIE CHEMIKALIA I ODCZYNNIKI CHEMICZNE | Wrocław